Hemen Ara

Whatsapp Destek

Obezite ve Metobolik Cerrahi Uzmanı - Op. Dr. Serkan Tüğen

Biyografi

Op. Dr. Serkan Tüğen - Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Serkan Tüğen

22.09.1974 Kütahya doğumluyum

Öğrenim hayatıma Eskişehir Anadolu Lisesinde başlayıp , Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Osmangazi Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda devam ederek Genel Cerrahi Uzmanı oldum.

Genel Cerrahi Uzmanı olarak Simav Devlet hastanesi (zorunlu hizmet yeri) olarak başlayıp,Merzion Askeri Hastanesinde askerlik hizmetimi tamamladım.

Devlet hizmetimden ayrılarak Özel Deniz Hastanesinde Başhekim olarak göreve başladım. Daha sonra görevime Özel Kent Hastanesi'nde devam ettim .İzmir Gözde Grubu Hastanesinde Başhekimlik  görevimi sürdürdükten sonra ,son olarak Can Sağlık Grubu Hastanelerinden İzmir Özel Can hastanesinde Genel Cerrahi ,Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı olarak göreve başladım. Bu arada Türk Cerrahi Derneğinin Üyesi olarak düzenlelenen "Laparoskopik Kolorektal Cerrahi", "Laparoskopik Splenektomi", "Morbid Obesite Cerrahisi" alanlarında sertifika edinerek ayrıca Yurtdışı-yurtiçi obezite kongrelerine katılım gerçekleştirdim, bu yaklaşımlar ile mesleki bakış açımıa katkıda bulunarak hastalarıma multidisipliner yaklaşım ile daha iyi hizmet vermeye çalışmaktayım.

 Her türlü geleneksel cerrahi uygulamalar yanında, "Meme Cerrahisi", "Anorektal Cerrahi", "Fıtık Cerrahisi", "Tiroid Cerrahisi", "Gastrointestinal Onkolojik Cerrahi" ve "Laparoskopik Cerrahi" özel ilgi alanlarımdandır.