Hemen Ara

Whatsapp Destek

Obezite ve Metobolik Cerrahi Uzmanı - Op. Dr. Serkan Tüğen

Biyografi

Op. Dr. Serkan Tüğen - Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Serkan Tüğen

Op. Dr. Serkan Tüğen

22.09.1974 Kütahya doğumluyum. Öğrenim hayatıma Eskişehir Anadolu Lisesinde başlayıp , Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Osmangazi Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda devam ederek genel cerrahi uzmanı oldum.
Simav Devlet Hastanesi'nde (zorunlu hizmet yeri) genel cerrahi uzmanı olarak olarak çalışmaya başlayıp, Merzifon Askeri Hastanesi'nde askerlik hizmetimi tamamladım.
Devlet hizmetimden ayrılarak Özel Deniz Hastanesi'nde başhekim olarak göreve başladım. Daha sonra görevime Özel Kent Hastanesi'nde devam ettim. İzmir Gözde Grubu Hastanesi'nde başhekimlik hizmeti verdim. İzmir Özel Can Hastanesi'nde genel cerrahi ,obezite ve metabolik cerrahi uzmanı olarak göreve başladım. Bu arada Türk Cerrahi Derneği'nin üyesi olarak "Laparoskopik Kolorektal Cerrahi", "Laparoskopik Hepatobiliyer Cerrahisi", "Morbid Obezite Cerrahisi" eğitimlerine katılarak sertifika aldım. Ayrıca yurt içi ve yurtdışında çok sayıda obezite kongresine katılım gerçekleştirdim. Aldığım eğitimlerin de katkısı ile hastalarıma multidisipliner yaklaşım içerisinde daha iyi hizmet vermeye çalışmaktayım.
Her türlü geleneksel cerrahi uygulamalar yanında, "Meme Cerrahisi", "Anorektal Cerrahi", "Fıtık Cerrahisi", "Tiroid Cerrahisi", "Gastrointestinal Onkolojik Cerrahi" ve "Laparoskopik Cerrahi" özel ilgi alanlarımdandır.

EkibimizŞeyma Türkoğlu
Şeyma Türkoğlu
Beslenme ve Diyet Uzmanı
Devamı
Doğu akdeniz üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümü mezunu. 2 yıldır bariatrik cerrahi diyetisyenligi yapmakta. 2019 dan itibaren serkan tügen ile beraber çalışmakta

Açelya Güler
Açelya Güler
Koordinatör
 

Begüm Ceylan
Begüm Ceylan
Koordinatör
 

Yasemin Kütük
Yasemin Kütük
Anestezi Teknikeri
 

Fatih Kasap
Fatih Kasap
Hemşire
 

Melek Pazarlı
Melek Pazarlı
Hemşire